adidas Superstar 360 – propozycja dla dzieci

Największe modowe brandy od wielu lat prezentują w swoich kolekcjach, unikatowe projekty obuwia i odzieży, opierając się na aktualnie panujących trendach. Wykorzystują w nich najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i najlepsze jakościowo materiały, by zadowolić najbardziej wymagających użytkowników. Jedna z najbardziej popularnych marek modowych na świecie adidas, nie zapomina o najmłodszych użytkownikach i wielbicielach mody prezentując im wyjątkowy model butów Superstar 360.

Kultowe sneakery w wersji dla najmłodszych

Buty adidas Superstar 360 to wyjątkowy model łączący w sobie kultowy look z innowacyjnym designem slip-on. Wyróżnia je przede wszystkim charakterystyczny shelltoe – wzór muszli na czubku butów, zapewniający dodatkową ochronę palców. Wyjątkowo elastyczna podeszwa zewnętrzna zadba o odpowiednią przyczepność, a jednoczęściowa cholewka z giętkim podbiciem idealnie dopasuje się do stopy i ułatwi zakładanie butów. Praktyczne pętelki zdecydowanie usprawnią zakładanie i zdejmowanie obuwia, a wkładka Ortholite zadba o uczucie świeżości. Adidas Superstar 360 to kultowe sneakery w wersji dla najmłodszych, które świetnie sprawdzą się podczas codziennych aktywności i mniej formalnych okazji, stojąc na straży komfortu i wygody naszych pociech.

 

adidas Superstar 360 – to co najlepsze dla Twojego dziecka

Miliony zadowolonych klientów na całym świecie, wyjątkowe modele i solidne wykonanie produktów przesądziły o sukcesie niemieckiego brandu adidas. Podaruj to co najlepsze swojemu dziecku i wybierz model adidas Superstar 360, a ono z pewnością doceni ten wyjątkowy prezent.

źródło zdjęć: https://www.adidas.pl/buty-superstar-360/S82711.html