Adidas Superstar Holographic

Model Adidas Superstar jest bez wątpienia jednym z najbardziej popularnych i najchętniej wybieranych modeli obuwia sportowego.  Słynne „Superstary”  na przestrzeni lat doczekały się wielu odświeżonych wersji, które ponownie stawały się hitem i królowały w casualowych stylizacjach.  Jedna z najbardziej kultowych wersji sneakersów, która w ostatnim czasie  zasługuje na wyróżnienie jest z pewnością wersja z paskami holograficznymi i holograficzną cholewką.

Klasyka w nowym wydaniu

Adidas Superstar Hologram mają zachowaną klasyczną formę – skórzany, biały but z gumowym przodem, przypominającym swym kształtem muszlę, rozpoznawalny jest na całym świecie. Tą odświeżoną wersję wyróżniają trzy paski z ząbkowaną krawędzią  i zapiętek z logo firmy, wyposażone w oryginalne kolorystyczne akcenty, połyskujące subtelnie na białej, skórzanej cholewce. Specyficzne  wstawki mienią się na różne odcienie w zależności od padającego światła.

Mimo nutki nowoczesności, całość prezentuje się estetycznie i elegancko, przez co obuwie to może być doskonałym uzupełnieniem wielu stylizacji. Z powodzeniem sprawdzą się zarówno do spodni, jak i spódnic czy sukienek. Uniwersalny biały kolor sprawia, że można go łączyć praktycznie ze wszystkimi odcieniami pozostałych części garderoby.

Adidas Superstar Junior Classic White Hologram Iridescent holographic women/men metallic

Jak nosić adidas Superstar Holographic?

Klasyczne buty sportowe Adidas Superstar w wersji z hologramem Gwarantują nie tylko świetny wygląd, ale także bardzo wysoki komfort użytkowania. Superstary idealnie dostosowują się do stopy,  Są wygodne, bardzo wytrzymałe i doskonale sprawdzają się w codziennych stylizacjach. Można zakładać je więc do szkoły, pracy, na dalekie spacery, wycieczki czy wyjścia ze znajomymi bez obaw o ewentualne obtarcia czy dyskomfort podczas dalekich podróży.

Warto dodać, że nowoczesny akcent klasycznego modelu butów został zastosowany także przy innej ich wersji. Adidas Superstar Metal Toe, bo o nich mowa, to seria, która również cieszy się sporym uznaniem z uwagi na swój efektowny wygląd.

 

Źródlo obrazów:
https://i.pinimg.com/564x/ab/d8/66/abd8668b86504ee797a5c795c6754c16.jp

https://shop.happinessoutlet.shoes/products/adidas-superstar-j-white-white-metallic-silver?variant=17895394883