adidas Superstar Metal Toe

Kultowa seria butów sportowych adidas Superstar od lat siedemdziesiątych bije rekordy popularności we wszystkich częściach świata, stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej kupowanych. Prosta budowa z charakterystyczną, gumową „muszlą”  na przodzie z biegiem lat była nieustannie modyfikowana. Klasyczny model przybierał coraz nowsze formy, wciąż znajdujące wielu nabywców.

Metaliczna osłona w kształcie muszli

Z pewnością na szczególną uwagę zasługuje nowa linia adidas Superstar Metal Toe, w której standardowa gumowa muszla została zastąpiona muszą z metaliczną stylową powierzchnią występującą w różnych  wariantach kolorystycznych. Zastosowanie takiej modernizacji w postaci stylowego połysku nadaje kultowym butom sportowej elegancji i zmieni zwykłe stylizacje w look w wersji glamour. Nowa wersja natychmiast zyskała sporą rzeszę wielbicieli również ze względu na niepowtarzalny charakter i powiew świeżości.

adidas superstar z metalową muszlą

Adidas Superstar Metal Toe stanowi bez wątpienia doskonałe połączenie nutki innowacji i nowoczesności z typowym, klasycznym stylem sprzed prawie pięćdziesięciu lat. Nie brak tu zatem trzech pasków z charakterystycznym zygzakowatym obramowaniem oraz cholewki z logo. Wygląd ten sprawia, że buty stały się ponadczasowe, a ich dodatkowym atutem jest możliwość noszenia ich w wielu zestawieniach ubraniowych za równo przez nastolatki jaki dojrzałe kobiety.

 

buty,adidas-superstar-metal-toe-w,64726030-biaaaag (1)
buty,adidas-superstar-metal-toe-w,64726112-biddddg (1)
buty,klasyka,adidas-superstar-mt-w,80743271-big (1)

 

 

Komfort i wysoka jakość w adidas Superstar Metal Toe

Oryginalny design i nieszablonowe zastosowania to jednak nie wszystko. Adidas Superstar Metal Toe, podobnie jak inne modele tej marki, wyróżnia także bardzo wysoka jakość wykonania oraz wytrzymałość. Buty pokryte są z wierzchu skórą naturalną, a gumowa podeszwa amortyzuje i zapewnia doskonałą przyczepność, dzięki czemu produkt ten sprawdza się na różnych rodzajach powierzchni. Nie bez znaczenia było tu zastosowanie odpowiednio wyprofilowanych wkładek z technologią  Ortholite, która dopasowuje się do unikalnej struktury każdej stopy, wykazując przy tym właściwości antygrzybiczne i antybakteryjne, przez właściwe odprowadzenie wilgoci i umożliwienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązana użytkownik ma pełną kontrolę nad przykrym zapachem i zdrowiem swoich stóp.

 

adidas superstar metal toe czarne